Košile svatební - kvalitní oblečení - kosile-kvalitni.cz

Košile svatební

Pánská svatební košile by měla být na první pohledn elegantní a jednoduchá. Při jejím výběru dbejte na to, aby obsahovala co nejméně zdobení, nejlépe žádné. Co se barvy týče, doporučuje se použít čistě bílou pánskou košili. Tolerované jsou ale i pánské svatební košile v barvě šampaňského.

Košile na manžetové

Košile na manžetové knoflíčky

  2 697,00,-Kč

Pánská svatební košile

Pánská svatební košile musí být dokonalá, aby podtrhla oblečení ženicha. Svatební košile se často doplňuje elegantní vestou. Měla by mít čistý jednoduchý design, aby se snadno kombinovala s ostatními částmi oblečení ženicha.
 
Svatební košile bílá
Doporučenou a celkově nejoblíbenější jsou svatební košile v bílé barvě. Protože je košile součástí obleku, měla by být jednoduše střižená a bez zbytečných vzorů. Bílá barva působí elegantně, nevinně a vytvoří dokonalý dojem. Tolerovanou barvou je také champagne.

Svatební košile na manžetové knoflíčky
Odborníci doporučují, aby ženich měl ve svatební den košili na manžetové knoflíčky. Svatební košile na manžetové knoflíčky je velmi luxusní záležitostí. Manžetové knoflíčky si můžete vybrat jednoduché nebo s luxusním vzhledem. Vždy je však nutné, aby ladily s barvou kravaty