Luxusní košile - kvalitní oblečení - kosile-kvalitni.cz

Luxusní košile

Pánské luxusní košile jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Na dotek jsou hladké a příjemné. Vybrat si můžete luxusní košili v různém střihu, barevném provedení nebo s krátkým či dlouhým rukávem.

Košile na manžetové

Košile na manžetové knoflíčky

  2 697,00,-Kč

Luxusní košile
Luxusní košile poznáte na první pohled podle jednoduché barvy i vzhledu a především barvy. Luxusní košile vsázejí na obyčejný design. To proto, aby se košile dala nosit k většině kouskům oblečení, které máte v šatní skříni. Luxusní košile jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů.

Luxusní pánské košile
Pro muže nabízíme několik opravdu kvalitních kousků, ze kterých si vybere každý. Luxusní pánské košile se během nošení téměř nemačkají. Proto se nemusíte bát sundání saka ani častého žehlení. Luxusní pánské košile jsou na dotek příjemné a dobře prodyšné. 
Pánská luxusní košile dlouhý rukáv
Pánské luxusní košile máme v provedení s dlouhým rukávem. Vybrané košile mají navíc zapínání na manžetové knoflíčky, takže tím docílíte ještě většího luxusu. Můžete je využít na významné společenské akce či události.
Společenské a luxusní pánské košile
Společenské a luxusní pánské košile jsou jsou jedním ze základních kousků pánského oblečení. Lze je nosit do práce, na pracovní schůzky nebo na významné akce. Stačí je doplnit vhodným sakem a kravatou