Mikiny s kapucí - kvalitní oblečení - kosile-kvalitni.cz

Mikiny s kapucí

Pánské mikiny s kapucí jsou vyráběny z velmi kvalitního materiálu. Mikiny s kapucí vás budou chránit před studeným větrem, děšťovými přeháňkami nebo před sněhem. Většina kapucí je vybavena šňůrkami, pomocí kterých ji lze utáhnout. Vybrané kapuce jsou zdobeny kontrastními detaily, kdy je vnitřní část odlišně barevně laděna.
1 | 2 | 3 | následující

Pánská mikina s kapucí

Pánské mikiny s kapucí v našem eshopě nabízejí vysokou kvalitu a zajímavý design. Pánské mikiny s kapucí mají tu výhodu, že vás při nečekané přeháňce ochrání před deštěm. Pánské mikiny s kapucí využijete téměř během celého roku. Jsou univerzálním kouskem oblečení, který jistě najde využití i u vás. Pánské mikiny překvapí různými detaily, například zajímavě řešenou kapucí, bočním zipem nebo praktickými kapsami. 

Černá mikina s kapucí

Pánské mikiny s kapucí prodáváme v několika barvách a barevných kombinací. Velmi oblíbená je černá mikina s kapucí. Vybrat si můžete černou mikinu jednobarevnou nebo v kombinaci s dalšími barvami. Prodáváme také zelené mikinytyrkysové mikiny a modré mikiny.

Mikiny s kapucí výprodej

Pokud hledáte mikiny za nejlepší cenu, najdete je ve výprodeji. Mikiny s kapucí výprodej jsou za bezkonkurenční cenu.

Levné mikiny s kapucí 

Na našem eshopě naleznete opravdu levné mikiny s kapucí. Mikiny jsou přitom opravdu kvalitní, vyrábí se z kvalitních a na dotek příjemných materiálů. 

Značkové pánské mikiny s kapucí

Prodáváme také značkové pánské mikiny. Nabídka zahrnuje pánské mikiny s kapucí značky CINC nebo BOLF. Mikiny jsou vyrobené ze 100% bavlny. Na běžné nošení jsou velmi praktické a moderní.