Pánské košile - kvalitní oblečení - kosile-kvalitni.cz

Pánské košile

Nabízíme široký výběr pánských košilí. Každý muž by měl mít v šatníku k dispozici alespoň jednu košili, kterou může využít na významné události, obchodní schůzky nebo na běžné nošení. V tomto internetovém obchodě jsou k dispozici pánské košile různých střihů, barevných kombinací a s krátkým nebo dlouhým rukávem.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | následující

Luxusní pánské košile

Prodáváme košile prvotřídní kvality za dobrou cenu.Vybrat si můžete pánskou košili nejlepšího materiálu, která bude mít skvělý módní design. Zakoupit si můžete košili s krátkým rukávem, dlouhým rukávem nebo košili na manžetové knoflíky.

Moderní pánské košile

Vyberte si košili podle příležitosti, na kterou ji budete využívat. Prodáváme moderní univerzální košile, které lze zkombinovat prakticky s jakýmkoliv sakem, světrem i mikinou. 

Velikost košile 

Výběru velikosti košile věnujte dostatečnou pozornost. U každého produktu je umístěna tabulka s velikostmi. Pod velikostmi jsou následně sepsány rozměry, které má košile přes hrudník, v pasu atd. Pomocí krejčovského metru si potřebně délky doma změřte, aby vám košile dokonale padla. 

Pánské košile slim

Nabízíme košile ve střihu slim fit, v klasickém rovném střihu (comfort fit) a zúženém střihu (modern fit). Slim fit je střih výrazně zúžený v pase, takže zvýrazňuje tvar postavy. Spodní část košile je střižena do mírného oblouku. Comfort fit je klasický střih košile, který je v součastné době nejrozšířenější. V pasu nemá žádné zúžení, takže je vhodný pro většinu postav. Modern fit je v pase mírné zúžený, je vhodný pro štíhlejší muže.

Materiál košile

Při výběru košile sledujte i materiál, ze kterého je vyrobena. Hlavním důvodem je především to, že správně zvolený materiál nám může usnadnit práci při žehlení. Pokud si zakoupíté košili vyrobenou z levného materiálu, bude se nejen špatně žehlit, ale během nošení také hodně mačkat a v letních dnech se v ní budete hodně potit. V našem eshopě najdete pouze košile s většinovým podílem bavlny. Některé jsou dokonce vyrobeny ze 100% bavlny.