Pánské mikiny - kvalitní oblečení - kosile-kvalitni.cz

Pánské mikiny

Nabízíme jedinečné a originální pánské mikiny, které zaujmou svým moderním a módním designem i střihem. Vybrat si můžete mikinu různé barvy, s kapucí nebo bez kapuce.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | následující

Stylové pánské mikiny

V šatníku žádného muže by neměla chybět stylová pánská mikina. Pokud hledáte originální a zajímavý kousek, najdete jej právě v této kategorii. Naše pánské mikiny jsou inspirovány nejnovějšími módními trendy. Mikinu můžete nosit každý den. Jedná se o jedinečný kousek oblečení, který lze kombinovat nejen s obyčejným tričkem, ale i s elegantní košilí. Získáte tak sportovně elegantní styl, který nikdy nevyjde z módy.

Mikiny s kapucí a mikiny bez kapuce. 

Většina nabízených mikin je vybavena kapucí, která vás bude chránit v případě nepříznivého počasí, jako je nečekaný déšť nebo silný vítr. V současné době se módní návrháři soustředí nejen na samotný design mikiny, ale i kapuce. Proto jsou některé mikiny s kapucí zdobeny kontrastními detaily, například jinou barvnou vnitřní části kapuce. Prodáváme také mikiny bez kapuce, jejichž hlavní výhodou je to, že se snadno vrství.

Zapínání mikin

Mikiny se vyrábí s různým typem zapínání. Nejčastěji se setkáte se zapínáním na zip. Mikiny však mohou být celozipové, moderní jsou zipy vedoucí jen do půli hrudníku. Samotné umístění zipu ovlivní celkový design mikiny. Stále oblíbenější je šikmě vedený zip, který po rozepnutí nechá viniknout nápis nebo kontrastní barvu. V našem eshopě lze zakoupit mikiny, které se oblékají přes hlavu nebo zapínají pomocí cvočků.